Jak soutěžit?

Hlasování a soutěž

Kosmetické produkty jsou tematicky rozděleny do jedenácti kategorií a dále pak na podkategorie. Hlasování i soutěž se rozběhne 25. dubna. Každý měsíc začne nové soutěžní kolo, kdy otevřeme pro hlasování další dvě nebo tři kosmetické kategorie. Udělit hlas můžete jednomu až třem produktům v každé kategorii. Hlasovat v každé kategorii můžete pouze jednou. Hlasování a registrace do soutěže končí 11. září 2017.

> Soutěž o produkty

Hlasování probíhá prostřednictvím soutěžního formuláře, který je samostatný pro každou kategorii. V každé kategorii porota vybere 50 soutěžících (25 výherkyň každé kategorie ze všech příspěvků, které obdržíme do 14 dnů od spuštění daného kola a dalších 25 výherkyň ze všech příspěvků, které obdržíme k poslednímu dni kola), kteří získají jeden z nominovaných produktů nebo jiný kosmetický produkt. O tom, který produkt výherkyně získá, rozhodne porota, a to bez ohledu na produkt, pro který soutěžící hlasovala.

Cosmo Beauty Awards 2017

Do finále o titul Cosmo Beauty Awards 2017, postoupí vždy tři produkty dané podkategorie, které získají nejvíce hlasů. Který z nich se nakonec stane držitelem ceny Cosmo Beauty Awards 2017, se dozvíte v listopadovém vydání Cosmopolitanu.

Termíny jednotlivých kol:

I. kolo: 25. 4. – 22. 5.
II. kolo: 23. 5. – 22. 6.
III. kolo: 23. 6. – 24. 7.
IV. kolo: 25. 7. – 22. 8.
V. kolo: 23. 8. – 11. 9.

Jména výherkyň jednotlivých kol zveřejníme do 20 dnů od skončení daného kola. Výhry jsou odesílány do 14 dnů od zveřejnění.

Úplná pravidla soutěže naleznete zde.