Výherci

Hlavní výhry za hlasování

Elegantní mobil Honor 7X s bezrámečkovým displejem, voucher na luxusní thajskou masáž Aroma v Sabai pro dva a batoh od značky Guess.

Klára Voráčová, Brno
Lenka Mendlíková, Praha 10
Jana Krupičkova, Tachovice

Výherci

Klára Malíková / Žatec
Petra Peršalová / Opava
Denisa Březinová / Budíškovice
Lenka Juráňová / Vsetín
Dagmar Sznapková / Karviná – Nové Město
Veronika Motyčková / Letohrad
Michaela Bartáková / Suchdol u Prostějova
Tereza Rotschová / Ústí nad Labem
Aneta Kabeláčová / Mratín
Bianka Šubardová / Kaplice
Marie Matějková / Praha 4
Veronika Drnková / České Velenice
Denisa Nováková / Klatovy
Lubomír Pejša / Veselí nad Moravou
Veronika Havránková / Čelákovice
Iva Trněná / Kokory
Eliška Jeníčková / Most
Nikola Nováková / Humpolec
Katarina Dobiasova / Levice
Ludmila Kořínková / Ostrava
Monika Šimáčková / Jablonec nad Nisou
Markéta Doležalová / Golčův Jeníkov
Marie Hudcová / Okříšky
Radka Maršálová / Žacléř
Veronika Zedková / Praha 6
Jana Mičulková / Pardubice – Cihelna
Šárka Lýrová / Havlíčkův Brod
Lenka Bradová / Klabava
Kristýna Tymlová / Praha 3
Martina Fišerová / Nižbor
Anna Zouharová / Hřebeč
Blanka Hudcová / Liberec
Jitka Pánková / Vícenice u Náměště nad Oslavou
Eva Růžičková / Klášterec nad Ohří
Marie Šimková / Dolní Bojanovice
Pavla Dvořáková / Třebějice
Milan Jedlička / Újezd u Brna
Ladislava Kocábková / Rotava
Lucie Rychlá / Praha 4
Veronika Pěnkavová / Veselí nad Lužnicí
Silvie Průšová / Praha 10
Petra Radoušová / Litoměřice
Zuzana Kotlaříková / Beroun
Simona Sigmundová / Hradec nad Moravicí
Hana Cyrusová / Křivoklát
Erika Janečková / Proseč
Gabriela Bumbálková / Brno
Petra Vitásková / Praha 2
Hana Třetinová / Hranice
Zlata Kapounová / Adamov
Denisa Štecová / Tachov
Petra Kalafová / Praha 10
Barbora Blašková / Klatovy
Lenka Ivánková / Sudoměřice nad Moravou
Jana Součková / Havlíčkův Brod
Petra Křížová / Louny
Barbora Címlová / Lišov
Eva Jirsáková / Hořešovice
Kateřina Krutišová / Praha 5
Zdenka Zochová / Chomutov
Kamila šimůnková / Veselí nad Moravou
Eva Žultkova / Žlutice
Marcela Vildmanová / Louny
Vendula Bartošová / Olomouc
Ivana Maderova / Praha 12
Kateřina Šilhánová / Prosetín
Olga Kadlecová / Česká Lípa
Nela Lůžová / Františkovy Lázně
Renáta Robková / Ostrava
Olesia Horova / Plzeň
Patrícia Becová / Veličná
Karolína Jiráská / Břeclav
Kateřina Kratochvílová / Most
Barbora Sýkorová / Březnice
Tereza Taussigová Praha 15
Tam Thi Nguyen / Mladá Boleslav
Jan Vejvoda / Bečov nad Teplou
Lenka Zelnitiusová / Želešice
Romana Dujková / Frýdek-Místek
Darina Kovarikova / Slušovice
Marketa Frankova / Praha
Zlata Dědková / Hradec Králové
Monika Burianová / Nový Jičín
Michaela Matoušková / Městec Králové
Zdena Spurkova / Praha 8
Daniela Ullrichová / Teplice
Iveta Ondakova / Strečno
Andrea Dolejší / Včelná
Leona Abrahamová / Chroustovice
Dagmar Schovancová / Brno
Eva Teglova / Praha 5
Barbora Bokůvková / Praha 4 – Libuš
Kateřina Zdeňková / Kolinec
Tereza Špačková / Rohatec
Eva Stáňová / Hostivice
Pavlína Krajícová / Kladno
Jaromír Trubák / Skuteč
Pavla Kocábková / Šindelová
Lenka Šuláková / Bystřice pod Hostýnem
Barbora Klejchová / Hodonín
Monika Větrovská / Praha 3
Alena Poláková / Benátky nad Jizerou
Markéta Vališová / Troubsko
Veronika Čermáková / Šternberk
Petra Stančíková / Frýdek-Místek
Nicola Libichová / Kralupy nad Vltavou
Tereza Nováková / Okříšky
Alena Jelínková / Benešov
Julie Zedníková / Praha 6
Nikol Čarná / Praha 10
Lucie Krejčí / Brno
Anna Hečková / Brno
Alena Sotlova / Praha
Jakub Mráka / Jihlava
Marie Jantošovičová / Jesenice u Prahy
Anet Stresová / Ostrava-Poruba
Daniela Orgonikova / Mělník
Denisa Pušicová / Topoľčany
Denisa Řezáčová / Plzeň
Jana Horová / Větrušice
Tereza Lokvencová / Bratislava
Zdenka Tomancová / Vsetín
Anna Zvoníčková / Štítná nad Vláří
Kateřina Pokorná / Ondřejov
Denisa Březinová / Budíškovice
Daniel Dlouhý / Jablonec nad Nisou
Michal Kučera / Olomouc
Věra Řízková / Čelákovice
Petra Kluzáková / Soběslav
Alena Kubištová / Neratovice – Mlékojedy
Nikola Kryšpínová / Kutná Hora
Zdenka Kolářová / Skuteč
Šárka Feťková / Praha 6
Jana Kadlčková / Praha
Simona Růžičková / Újezd u Brna
Daniela Kuželová / Praha
Michaela Štěpánová / česká Lípa
Aneta Urbánková / Dolní Loučky
Ludmila Zakopalová / Zlín
Natalia Khristoforova / Praha
Lucie Vysinova / Kladno
Martina Malíková / Žatec
Milan Mikula / Praha
Dorota Álló / Albrechtice u Českého Těšína
Jiří Tvaroh / Smržovka
Adéla Dalíková / Karviná
Petra Mervartová / Praha
Eva Kudrnová / Tábor
Lucie Tomisová / Praha 9
Jana Mráková Krejčová / Jihlava
Ivona Holečková / České Meziříčí
Lucie Horáková / Cheb
vlasta klímová / nové veselí
Soňa Dlhopolčeková / Čadca
Vendula Pláničková / Teplice
Vladislava Novická / Praha 10
Vaclav Tetour / Lounovice
Anna Zouharová / Hřebeč
Stanka Murckova / Praha 8
dagmar adamcová / Veselí nad Moravou
Dagmar Sznapková / Karviná-Nové Město
Hana Purgertová / Hranice
Sára Perglová / Most
Pavla Rádlová / Třinec
Petra Grof / Praha 8
Zuzana Siklenková / Praha 10
Vendula Mikulková / Strážnice
Denisa Procházková / Lovosice
Anna Švecová / Varnsdorf
Zuzana Brňová / Hroznová Lhota
Zuzana Matušková / Praha
Tereza Náhlovska / Praha-Libuš
Markéta Heinrichová / Telnice u Brna
Monika Matičková / Cvrčovice
Petra Jánošíková / Kynšperk nad Ohří
Gabriela Svobodová / Seč
Hana Kuřáková / Blatná
Dominik Jílek / Plzeň
Martin Pokorný / Litoměřice
Lenka Nemčíková / Praha
Veronika Štrosová / Hodkovice nad Mohelkou
Olga Šarinová / Praha 10
Klára Koyšová / Praha 9
Andrea Holečková / Dobruška
Marie Grösslová / Poběžovice
Thi Khanh Huyen Tran / Frenštát p. Radh
Iva Prusenovská / Praha 9
Kateřina Kotlaříková / Beroun
Kateřina Františková / Brno
Marie Jandová / Hradec Králové
Taťána Janíčková / Brno
Dominika Popková / Poličná
Gabriela Bumbálková / Brno
Sylvie Sovadinová / Přerov
Petra Brádlerová / Jablonec nad Nisou
Eva Šimečková / Strážek
Eva Tejchmanová / Stará Paka
Marta Hollá / Dubnica nad Váhom
Karla Lierová / Uh.Hradiště
Marjonabonu Khaydarova / Praha 5
Jana Illetšková / Praha 5
Petr Šimůnek / Semily
Ľubomíra Ondejková / Praha
Adrian Brandys / Praha10
Hana Urbánková / Plzeň
Tereza Velánová / Bakov nad Jizerou
Libor Kapoun / Adamov
Karel Vencel / Vlašim
Zlata Veisarová / Karviná
Aneta Švestková / Česká Třebová
Michaela Šmídová / Liberec
Petra Sirůčková / Praha 4
Šárka Bendová / Brno
Marie Paulová / Brno
Verča Libichová / Ústí nad Labem
Lucie Smolová / Svitavy
Bronislava Urbanová / Ústí nad Labem
Kristýna Sedláková / Rohozná u Poličky
Eliška Veselá / Most
Veronika Mullerová / Strážný
Tatiana Rothová / Praha
Jindřiška Burešová / Česká Skalice
Blanka Hábová / Praha
Jana Preková / Nučice
Mirka Škampová / Staňkov
Anna Kmínková / Pošta Dolní Kounice
Ellen Velíšková / Vranov
Kateřina Malíková / Liberec
Pavla Hrčkuláková / Ostrava
Hana Rážová / Kdyně
Petra Šponarová / Žamberk
Jana Kalembová / Strahovice
Michaela Oppitzová / Nový Bor
Patricie Štěpánková / Rožnov pod radhoštěm
Klára Bereznajová / Částkov
Aneta Kabelacova / Mratin
Silvia Mrvová / Praha 4
Petra Morcová / Most
Jindřiška Safková / Kladno
Andrea Rezková / Varnsdorf
Martina Bešťáková / Praha
Hana Habalová / Vlašim
Andrea Kryštofková / Rokycany
Lucie Říháková / Havířov
Lenka Drahosova / Praha
Hana Pášová / Ústí nad Labem
Jana Neckařová / Praha 12
Kateřina Dvořáková / Trutnov
Zuzana Šoupalová / Pardubice
Kristýna Kosíkova / Kopřivnice
Alena Palmová / Dvůr Králové nad Labem
Marie Zmeškalová / Vsetín
Petra Brázdová / Lukov
Michaela Bartakova / Suchdol u Prostějova
Daniela Pomajbíková / Uherský Brod
Barbora Švehlová / Kobylí
Markéta Doležalová / Golčův Jeníkov
Simona Kladivová / Kopřivnice
Robert Přibil / Tachov
Alena Filarová / Olomouc
Zuzana Šandová / Brno
Michaela Vařejková / Prostějov
Lenka Rubin / Unhošť – Malé Přítočno
Ana Nekudova / Brno
Lucie Vondrysková / Teplice
Irma Piskáčková / Jesenice u Prahy
Jarka Kopečná / Dolní Kounice
Veronika Pěnkavová / Veselí nad Lužnicí
Martina Režnarová / Čavisov
Dagmar Marková / Třebíč
Lucie Tabery / Bělá nad Svitavou
Šárka Goišová / Otrokovice
Barbora Aligerová / Ústí nad Orlicí
Kristýna Součková / Hostim
Lenka Machalova / Nezdenice
Pavla Smolenová / Kaplice
Veronika Zubová / Lysá nad Labem
Anna Koudelkova / Lipova
Natalie Jozková / Zlín
Petra Gebauerová / Opava
Tereza Rotschová / Ústí nad Labem
Vladimíra Důrová / Kladno
Barbora Zdražilová / Praha
Honza Polčák / Rýmařov
Venuška Kubáčová / Mladá Boleslav
Petra Hovádková / Brno
Marie Kurincová / Sušice
Markéta Pokorná / Most
Martina Kohoutová / Praha 7
Tereza Balcarová / Česká Třebová
Lenka Špryslová / Kladno 8
Vendulka Závorová / Jirkov
Jana Holoubková / Praha 5
Barbora Címlova / Lišov
Olga Zvolska / Moutnice
Eva Martincová / Rychnov nad Kněžnou
Blanka Butkovicova / Tesany
Martina Janečková / Brno
Zuzana Růžičková / Sloup
Jitka Svobodová / Nýrsko